Oznam pre birmovancov

Milí naši birmovanci,

ak ste ešte neodovzdali potrebné údaje animátorom (kňazom) tu nájdete link na ÚDAJE O BIRMOVANCOVI

Postupne sa blíži čas záverečnej fázy prípravy na prijatie sviatosti kresťanskej dospelosti. Od svojich animátorov ste počas obdobia spoločných stretnutí dostali nielen mnoho vedomostí, ktoré teraz budete môcť naplno zúžitkovať vo vyznaní svojej viery, ale aj osobný príklad ako sa angažovať vo svojej farnosti a miestnej Cirkvi.

K tomu Vás pozývali aj kňazi cez mnohé aktivity nielen v duchovnom živote (najmä počas prijímania sviatostí), vzájomnej modlitbe, či účasti na nedeľných svätých omšiach, ale aj konkrétnych skutkoch vzájomnej pomoci.

Veríme, že dôvera na ktorej sme spoločne rástli vo viere sa mocou prijatých darov Ducha Svätého ešte viac zintenzívni a prinesie svoje ovocie. 🙂

Dôležité informácie a termíny:

• Sobota 06.10.2018 o 09.00  –  Písomná časť záverečnej skúšky (písomka bude vo Farskom kostole v Dunajskej Lužnej)
  • Sobota 13.10.2018 o 09.00  –  Osobný pohovor birmovanca s kňazom
  • Sobota 20.10.2018 o 19.00  –  Divadelné predstavenie pre mladých (Farský kostol v Dunajskej Lužnej) Vstup je voľný viac info nájdete na plagáte
  • Piatok 26.10.2018 o 15.00  –  Vysluhovanie sviatosti zmierenia pre birmovancov a ich rodiny (spolu s birmovnými rodičmi)
  • Piatok 26.10.2018 o 19.00  –  Spoločný nácvik birmovancov vo Farskom kostole
  • Sobota 27.10.2018 o 10.00  –  SLÁVNOSTNÁ BIRMOVKA (Mons. Jozef Haľko, bratislavský pomocný biskup)