Prihláška dieťaťa na Prvé sväté prijímanie – školský rok 2019/2020

Milí rodičia,

tu si môžete stiahnuť súbor, kde sa nachádza aktuálna Prihláška na 1 sväté prijímanie pre školský rok 2019/2020

Vyplnenú prihlášku prosím odovzdajte osobne najneskôr do 30.09.2019 v úradných hodinách na Farskom úrade v DUNAJSKEJ LUŽNEJ (Jánošíkovská 754/34)

Obrad začlenenia detí do spoločenstva bude v nedeľu 06.10.2019 o 16.00h vo farskom kostole v Dunajskej Lužnej. Po slávnostnom obrade budú deti rozdelené do skupín. Účasť rodičov a detí je nutná. V prípade, že Vaše dieťa nebolo pokrstené vo farnosti Dunajská Lužná, je potrebné najneskôr do konca kalendárneho roka 2019 doniesť osobne na miestny farský úrad KRSTNÝ LIST DIEŤAŤA alebo SVEDECTVO O KRSTE VYDANÉ FARNOSŤOU, KDE BOLO VAŠE DIEŤA POKRSTENÉ.

Všetky potrebné informácie budú priebežne zverejnené na webovej stránke (časť: Prvoprijímajúce deti/skupinky), ale aj vo Farských oznamoch, ktoré sa čítajú v rámci nedeľných svätých omší.