Program bohoslužieb

erb-dunajska-luznaFarský kostol Povýšenia sv. Kríža – Dunajská Lužná

Sväté omše

Pondelok – Sobota                                    18:00

Štvrtok                                                        06:30, 18:00

Nedeľa                                                        07:30, 09:00, 10:30

Sviatok (deň pracovného pokoja)          07:30, 10:30

Sviatok (pracovný deň v týždni)            06:30, 18:00

Prvá sobota v mesiaci                               07:30

Svätá spoveď

každý deň okrem nedele                          17:30 – 17:55

Prvý štvrtok v mesiaci (2 kňazi)             17:00

Prvý piatok v mesiaci (2 kňazi)              16:00

Posvätný ruženec

Pondelok – Sobota                                     17:15

Prvá sobota v mesiaci                               07:00

Nedeľa                                                         07:00

Prvá nedeľa v mesiaci o 14:30 – spoločná modlitba a výmena tajomstiev pre členov Živého ruženca v Ružencovom bratstve.

Adorácia

Prvý štvrtok v mesiaci                              17:00 – 17:55

každá druhá nedeľa v mesiaci                18:30 – 19:30

Litánie a Korunka k Božiemu milosrdenstvu

každú nedeľu popoludní                          14:30

Krížová cesta

V pôstnom období sa v nedeľu namiesto Litánií o 14:30 koná pobožnosť krížovej cesty. Počas veľkého pôstu sa modlime pobožnosť krížovej cesty každý piatok pred večernou sv. omšou o 17:15


 miloslavov-kostol-bmKostol Božieho milosrdenstva – Filiálka Alžbetin Dvor (Miloslavov)

 Sväté omše:

Utorok                                                         18:00

Nedeľa                                                         10:30

Prvý piatok v mesiaci                               18:00

Sviatok (deň pracovného pokoja)          10:30

Sviatok (pracovný deň v týždni)            18:00

Svätá spoveď

na požiadanie pred sv. omšou okrem nedele

Prvý piatok v mesiaci            od 16:00 – 17:55

Posvätný ruženec

Utorok                                                         17:15

Nedeľa                                                        10:00

Prvá nedeľa v mesiaci o 09:50 – spoločná modlitba a výmena tajomstiev pre členov Živého ruženca v Ružencovom bratstve.

Adorácia

Prvý piatok v mesiaci                              16:00 – 17:55

každá tretia nedeľa v mesiaci                18:00 – 19:00

 


Kostol Najsvätejšej Trojice – Filiálka RovinkaRicon

Sväté omše:

Štvrtok                                                        18:00

Nedeľa          09:00,  18:00 (okrem prázdnin)

Prvý piatok v mesiaci                               18:00

Sviatok (deň pracovného pokoja)         09:00

Sviatok (pracovný deň v týždni)            18:00

Svätá spoveď

na požiadanie pred sv. omšou okrem nedele

Prvý piatok v mesiaci            od 17:00 – 17:55

Posvätný ruženec

Utorok                                                         17:15

Nedeľa                                                        08:20

Prvá nedeľa v mesiaci o 08:15 – spoločná modlitba a výmena tajomstiev pre členov Živého ruženca v Ružencovom bratstve.

Adorácia

Pobožnosť na 1. nedeľu v mesiaci – hneď po sv. omši

 

kostol-kalinkovoKostol sv. Františka z Assisi – Filiálka Kalinkovo

Sväté omše:

Streda                                   18:00 (po slovensky)

Nedeľa                                 09:00 (po slovensky)

.: každý druhý týždeň o 11:00 (po maďarsky)

Prvý piatok v mesiaci        18:00 (po slovensky)

Sviatok (deň pracovného pokoja)            09:00

Sviatok (pracovný deň v týždni)               18:00

Svätá spoveď

na požiadanie pred sv. omšou – okrem nedele

Prvý pondelok v mesiaci    od 17:00 – 17:55 (po maďarsky)

Prvý piatok v mesiaci          od 17:00 – 17:55 (po slovensky)

Posvätný ruženec

Streda                                    17:15  (po slovensky)

Nedeľa                                  08:15  (po slovensky)

Prvá nedeľa v mesiaci o 10:00 – spoločná modlitba a výmena tajomstiev pre členov Živého ruženca v Ružencovom bratstve.

Adorácia

Pobožnosť na 1. nedeľu v mesiaci – hneď po sv. omši